Najlepsza pizza Białystok online z dowozem

Białystok to miasto, na którego mapie znaleźć można wiele fantastycznych restauracji, charakteryzujący się doskonałą kuchnią i obsługa. Z całą pewnością jedną lepszych jest pizzeria Białystok 350 stopni. Z jakiego powodu cieszy się ona tak wielką popularnością wśród Białostocczan, a także czym konkretnym się wyróżnia?

Gdzie mieści się pizzeria 350 stopni?

Od czego trzeba zacząć omawianie tej pizzerii? Rzecz jasna na samym początku dowiedzieć się trzeba, gdzie ona konkretnie jest i czy jej lokalizacja jest zaletą, czy też wadą. Pomimo tego, że Białystok jest dobrze skomunikowanym miastem, to jednak są w nim przecież miejsca z trudnym dojazdem samochodowym czy też komunikacją publiczną. Jak w tym wypadku prezentuje się 350 stopni?

Dobra pizza Białystok dowóz na terenie całego miasta

Restauracja mieści się przy ulicy Jana Kilińskiego 7, a więc praktycznie w ścisłym centrum miasta. Uliczka jest świeżo wyremontowana, bardzo klimatyczna i z całą pewnością zachęca do spacerów. W okolicy znaleźć można piękne parki, więc wypad do restauracji można połączyć ze spacerem. Jeśli chodzi o miejsca do parkowania, to tych także nie brakuje, więc zmotoryzowani również komfortowo dostaną się na obiad.

 

Najlepsza pizza Białystok online

 

Jakie dania można znaleźć w menu pizzerii?

Restauracja 350 stopniu oferuje swoim gościom włoską kuchnię, przenosząc smaki z półwyspu apenińskiego wprost na polską ziemię. Co dokładnie można znaleźć w karcie? Nie da się ukryć, że koronną pozycją w każdej włoskiej restauracji są różnego rodzaju pizze. 350 stopni oferuje nam dwa jej rodzaje, czyli oparte na sosie pomidorowym oraz śmietanowy. Rzecz jasna w obu wariantach klienci mogą zamówić różne składniki. Pośród takich klasyków jak Margherita, Capricciosa  czy też Parma w menu znaleźć można np.  pizzę Speck, której głównym składnikiem jest wędzona szybka i serek mascarpone.

Nie tylko pizza. Oferujemy także inne jedzenie, które zamówisz na dowóz

Oczywiście pizze to nie wszystko, co szef kuchni może zaserwować swoim gościom w restauracji 350 stopni. W ofercie znaleźć można również świetne sałatki, czyli np. krewetkową, z rostbefem wołowy lub buraczaną, a także kilka klasycznych przystawek, czyli Focaccio, Prosciutto i Caprese.

Napoje do jedzenia

Uzupełnieniem karty są oczywiście napoje, takie jak klasyczne lemoniady lub świeżo wyciskane soki, a także doskonałej jakości włoskie wina i polskiej produkcji piwa.

Na sam koniec zauważyć trzeba, że dla łasuchów przewidziane zostały pyszne włoskie desery. Kto choć raz w życiu nie próbował Panna Cotty z musem owocowym, Tiramisu lub  Crema Catalana, powinien jak najszybciej to zmienić.

Pizza Białystok z dowozem online

Czy restauracja dostarcza jedzenie zamówione online na Białystok?

Nie da się ukryć, że dla wielu mieszkańców Białegostoku wybranie się do restauracji to zbyt duże wyzwanie pod względem wolnego czasu. Białystok niezwykle prężnie się rozwija, mieszańcy są zabiegani i zwyczajnie może im brakować czasu na odwiedzenie dobrej włoskiej knajpki. Naturalne jest więc to, że bardzo popularna staje się pizza na telefon.

Pizza na telefon z dowozem

Jak się okazuje, restauracja 350 stopni wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oczywiście umożliwia dostarczenie pizzy, ale też i innych dostępnych w karcie potrawa na wskazany adres. Zamówienia można składać przede wszystkim telefonicznie lub przez specjalną stronę internetową, a także korzystając z licznych aplikacji na smartfonach lub komputerach. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie jest dobra pizza na dowóz, to z całą pewnością warto polecić restaurację 350 stopni. U nas pizza Białystok na telefon to wygodna forma zamawiania jedzenia online.

Najważniejsze zalety białostockiej restauracji 350 stopni

Białystok to duże miasto, które oferuje swoim mieszkańcom, a także odwiedzającym go turystom naprawdę ogromne możliwości w zakresie dostępnych restauracji. Co dokładnie sprawia, że warto zainteresować się restauracją 350 stopni?

Nie da się ukryć, że najważniejszą zaletą tego miejsca jest kuchnia. Potrawy wykonywane są z rewelacyjnej jakości produktów, kucharz ewidentnie wie, co robi i zna włoskie smaki, a to wszystko sprawia, że choć za oknem nadal widoczny jest Białystok, to jednak w środku zdecydowanie obecne są prawdziwe Włochy.

Jeśli do tego wszystkiego doda się fakt, że restauracja umożliwia łatwy i bardzo wygodny sposób zamawiania jedzenia z dostawą uzyskuje się miejsce, które z całą pewnością stanie się obowiązkowo odwiedzane, jeśli tylko najdzie kogoś ochota na włoskie potrawy.